Wiertło do nawierceń 6mm 90 stopni węglikowe Sherwood SHR1588560K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło do nawierceń 6mm 90 stopni węglikowe Sherwood SHR1588560K
Sherwood SHR-158-8560K
SHR1588560K
SM.CK016,44,9ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Spotting |
| Marka | Sherwood |
| Cutting Direction | Prawy |
| Średnica wiertła | 6 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140187467 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 16mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całk. | 50mm |
| Kąt wierzchołkowy | 90° stopni |
| Seria | |
| Standard, norma | |
| System pomiarowy | Metric |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 6mm |