Wiertło kowalskie 1" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251792K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło kowalskie 1" HSS chwyt walcowy 1/2" Sherwood SHR0251792K
Sherwood SHR-025-1792K
SHR0251792K
Wiertło kowalskie z chwytem walcowym (cylindrycznym) 1" HSS 1/2" SHR0251792K
SHR-025-1792K
SM.CK016,105,6ZLNE
Wykonane zgodnie z BS328 Tolerancje średnicy: h8; Tolerancje chwytu -0.01/0.08.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Diameter (inch) | 1" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140172951 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 3 3/8" cal |
| Długość całk. | 6" cal |
| Sup. Part No. | SHR-025-1792K |
| UNSPSC Code | 23241606 |
| Waga | 294 g |
Dane techniczne
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Materiał wiertła | HSS |