Wiertło węglikowe 6,3mm Works Standard Stub Sherwood SHR1583630K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 6,3 mm Works Standard Stub Sherwood SHR1583630K
Sherwood SHR-158-3630K
SHR1583630K
x Sherwood SHR1583630K SHR1583630K
SHR-158-3630K
SM.CK016,65,7ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Średnica wiertła | 6.30 |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| EAN13 Barcode | 5036140285972 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Finish/Coating | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 30mm |
| Flute Type | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Średnica chwytu | 6.30 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Długość chwytu | 35 mm |
| Standard, norma | Manufactured to Works Standard |
| UNSPSC Code | 23241605 |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 6.3mm |