Wiertło węglikowe 8,5mm DIN 6539 Stub Kennedy KEN1583850K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$44.58
Cena regularna:
$36.25
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wiertło węglikowe 8,5mm DIN 6539 Stub Kennedy KEN1583850K
Kennedy KEN-158-3850K
KEN1583850K
Wiertło węglikowe kręte 8.5mm S/S
KEN-158-3850K
KC-016,134,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Opis | 8.50 CARBIDE S/S STUB DRILL |
| Średnica wiertła | 8.50 mm |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| EAN13 | 5036140096851 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 37mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Materiał | Węglik |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Notes | IS2016/Medusa/Ecat/http://www.yg1.co.kr/e-book/YA12.pdf |
| Głębokość całkowita | 12 |
| Długość całkowita | 85 |
| Waga całkowita | 0.05 |
| Szerokość całk. | 12 |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Średnica chwytu | 8.50 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Długość chwytu | 42 mm |
| Standard, norma | Manufactured to DIN 6539 |
| Oznaczenie | KEN-158-3850K |
| UNSPSC | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 79mm |
| Kąt wierzchołkowy | 118° stopni |
| Point Type | |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 37mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 6539 |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Średnica wiertła | 8.5mm |
| Typ spirali | Normalna spirala |
| Tolerancja średnicy wiertła | h7 |
| Web Thickness |
Dane techniczne
| Materiał wiertła | Węglik |
| Powłoka wiertła | Bez powłoki |
| Chwyt wiertła | Walcowy |
| Średnica wiertła w mm | 8.5mm |