Wkładka gwintowa 1/2"-13 UNC 1,5D 50szt. Kennedy KEN6208440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
39,60 €
Cena regularna:
32,20 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
1/2"-13 UNCx1.5D WKŁADKI GWINTOWE PACZKA 50SZT Kennedy KEN6208440K
KEN-620-8440K
Szeroki zakres wkładek został rozszerzony o długości 1 x D i 2 x D (ISO metryczne gwinty). Nasze wysokiej jakości wkładki są obecnie dostarczane w opakowaniach po 10 lub 50 sztuk. Inne rozmiary i długości są dostępne na życzenieInne rozmiary i długości są dostępne na życzenie, zapytaj aby uzyskać informacje. Długość wkładki = 1.5 x D.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Producent | Kennedy-Pro |
| Drill Size | 17/32 in |
| EAN13 Barcode | 5036140353664 |
| eCl@ss Code | 21043000 |
| Insert Length | 1.5 x D |
| Supplier Part No. | 6208440K |
| Tap Size | 1/2" - 13 in |
| Thread Type | UNC |
| UNSPSC Code | 27112810 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Clearance Drill Size | |
| Rozmiar gwintu | 1/2in - 13 |
| Tool Style | |
| Insert Length | 1.5xD |
| Typ gwintownika | |
| Package Quantity | 50 |
| Thread Form | UNC |