Wkrętak 1,4mm precyzyjny płaski Kennedy KEN5729120K KEN-572-9120K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak 1,4mm precyzyjny płaski Kennedy KEN5729120K KEN-572-9120K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Jeweller; Watchmakers |
| Długość ostrza | 20mm |
| Materiał ostrza | Nickel Chrome molybdenum Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140121539 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Phosphate Black Finish |
| Handle Length | 63mm |
| Handle Material | Chrome plated |
| Długość całk./opak. | 83mm |
| Special Features | Swivel top; Oil and Acid Resistant |
| Tip Size | 1.4mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
SM.CK016,3,6ZLNE