Wkrętak 9,5x300mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5723120K KEN-572-3120K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak 9,5x300mm warsztatowy płaski Kennedy KEN5723120K KEN-572-3120K
Kennedy KEN-572-3120K
Wkrętak warsztatowy płaski 9.5x300mm
KEN-572-3120K
Opis produktu
Tradycyjnie zaprojektowany uchwyt. Wysokiej jakości stalowe ostrza są utwardzone i kute z satynowym wykończeniem. Zakres ten oferuje szeroki wybór typów i długości ostrzy. Silne uchwyty z plastiku odporne są na uderzenia, kwasy i oleje.Nacięcie proste
Najbardziej popularne zakończenia śrub. Aby dobrze wkręcać te śruby, końcówka wkrętaka musi być tej samej szerokości co rowek w główce sruby, aby eliminować poślizgi i deformowanie śrub
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 300mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120440 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 114mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 414mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 2380 |
| Nr produktu | KEN-572-3120K |
| Tip Size | 10mm |
| Tip Type | Slotted |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Application | Assembly Engineers Mechanic |
| Blade Length | 300 mm millimetre |
| Handle Length | 114 mm millimetre |
| Overall Length | 414 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Tip Size | 10.0 |
| Tip Type | Slotted |
| Standards Met | DIN ISO 2380 |
| Blade Material | Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Finish/Coating | Satin |
| Blade Shape | Round |
KEN5723120K
WKRETAK WARSZTATOWY PLASKI 9.5x300mm Kennedy
KEN-572-3120K
SM.CK016,30,5ZLNE
Narzędzia Cromwell