Wkrętak do końcówek trzpieniowych grzechotkowy 1/4" Kennedy KEN5737040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak do końcówek trzpieniowych grzechotkowy 1/4" Kennedy KEN5737040K
Kennedy KEN-573-7040K
Wkrętak do końcówek trzpieniowych GRZECHOTKOWY 1/4"
KEN-573-7040K
Opis produktu
Konturowy plastikowy uchwyt ze zwiększoną kontrolą i większym momentem obrotowym. W uchwycie przechowywać można do 6 końcówek. Magnetyczny kawałek retencyjny.Grzechotkowy
Wkrętak z magazynkiem. Jasno zakończony, chromowo-wanadowe ostrze.
Dostarczone z sześciokątnymi końcówkami o długości 25mm i szerokości 6mm (1/4”):
Krzyżakowy: Nr 1 i 2. Pozidriv®: Nr 1 i 2. Płaski: 5 i 6mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Cabinet; Mechanic |
| Bit Material | Chrome Molybdenum; Hardness Range; 58-62HRC |
| Bit Type Included | Phillips; Slotted; Pozidrive; |
| Długość ostrza | 50mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140123694 |
| Kod eCl@ss | 21040404 |
| Handle Length | 110mm |
| Zawiera | Screwdriver Bits Stored in Handle |
| Number of Bits Included | 6 |
| Długość całk./opak. | 200mm |
| Screwdriver Type | Screwdriver Bit Set |
| Special Features | Ratchet Action |
| Kod UNSPSC | 27112814 |
KEN5737040K
WKRETAK DO KONCOWEK TRZPIENIOWYCH GRZECHOTKOWY 1/4" Kennedy
KEN-573-7040K
SM.CK016,41,6ZLNE
Narzędzia Cromwell