Wkrętak krzyżakowy No.3 warsztatowy Yamoto YMT5720530K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak krzyżakowy No.3 warsztatowy Yamoto YMT5720530K
Yamoto YMT-572-0530K
YMT5720530K
WKRETAK WARSZTATOWY KRZYZAKOWY No.3 Yamoto
YMT-572-0530K
SM.CK016,12,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Klasycznie zaprojektowany, bardzo doceniany w przemyśle samochodowym. Czarny plastikowy uchwyt, odporny na uderzenia. Ostrza ze stali o chromowym wykończeniu z utwardzonymi i kutymi końcówkami.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic |
| Długość ostrza | 150 mm |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140212725 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Handle Length | 110 mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całkowita | 260 mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Supplier Part No. | YMT-572-0530K |
| Tip Size | No3 Crosspoint |
| Tip Type | CrossPoint |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic |
| Długość ostrza | 150mm |
| Handle Length | 110mm |
| Długość całkowita | 260mm |
| Tip Size | No.3 |
| Tip Type | Crosspoint |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | Chrome Alloy Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Blade Shape | Round |