Wkrętak warsztatowy Supadriv No.0 Kennedy KEN5722000K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak warsztatowy Supadriv No.0 Kennedy KEN5722000K
Kennedy KEN-572-2000K
KEN5722000K
WKRETAK WARSZTATOWY SUPADRIV No.0 Kennedy
KEN-572-2000K
SM.CK016,5,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tradycyjnie zaprojektowany uchwyt. Wysokiej jakości stalowe ostrza są utwardzone i kute z satynowym wykończeniem. Zakres ten oferuje szeroki wybór typów i długości ostrzy. Silne uchwyty z plastiku odporne są na uderzenia, kwasy i oleje.
Pozidriv/Supadriv
Ten typ ma więcej wcięć aby pomóc w operacji wkręcania. Ulubiony typ w budownictwie i montażu konstrukcji drewnianych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 75 mm |
| Materiał ostrza | Stal |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140120297 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Handle Length | 69 mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całkowita | 144 mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Supplier Part No. | 5722000K |
| Tip Size | PZ0 |
| Tip Type | Crosspoint |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Assembly Engineers Mechanic |
| Długość ostrza | 75mm |
| Handle Length | 69mm |
| Długość całkowita | 144mm |
| Tip Size | PZ0 |
| Tip Type | Crosspoint |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | Plastic |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Blade Shape | Round |