Wkrętak warsztatowy krzyżakowy No.2 STUBBY Kennedy KEN5721220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkrętak warsztatowy krzyżakowy No.2 STUBBY Kennedy KEN5721220K
Kennedy KEN-572-1220K
Wkrętak warsztatowy krzyżakowy No.2 STUBBY
KEN-572-1220K
Opis produktu
Tradycyjnie zaprojektowany uchwyt. Wysokiej jakości stalowe ostrza są utwardzone i kute z satynowym wykończeniem. Zakres ten oferuje szeroki wybór typów i długości ostrzy. Silne uchwyty z plastiku odporne są na uderzenia, kwasy i oleje.Krzyżakowe
Typ wkrętu który eleminuje poślizgi wkrętaka jeśli właściwy rozmiar jest używany. Numer 2 wkrętaka jest najbardziej popularny w większości zastosowań.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic; Assembly; Engineers |
| Długość ostrza | 38mm |
| Materiał ostrza | Steel |
| Blade Shape | Round |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140120280 |
| Kod eCl@ss | 21040401 |
| Powłoka, wykończenie | Satin |
| Handle Length | 51mm |
| Handle Material | Plastic |
| Długość całk./opak. | 89mm |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | DIN ISO 8764 |
| Nr produktu | KEN-572-1220K |
| Tip Size | No2 Crosspoint |
| Tip Type | Crosspoint |
| Kod UNSPSC | 27111701 |
KEN5721220K
WKRETAK WARSZTATOWY KRZYZAKOWY No.2 STUBBY Kennedy
KEN-572-1220K
SM.CK016,9,4ZLNE
Narzędzia Cromwell