Wlewka mosiężna nastawna 250ml Kennedy KEN5405120K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wlewka mosiężna nastawna 250ml Kennedy KEN5405120K
Kennedy KEN-540-5120K
WLEWKA mosiężna nastawna 250ml
KEN-540-5120K
Opis produktu
Wykonane z polietylenu odpornego na olej i chemikalia. Sztywne aplikatory z zamykającym kapturkiem.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140116412 |
| Kod eCl@ss | 21043101 |
| Zakres chwytu | 250 ml |
| Głębokosć całk./opak. | 60 |
| Długość całk./opak. | 190 |
| Waga całkowita | 0.051 |
| Szerokość całk./opak. | 60 |
| Spout Length | 150mm |
| Nr produktu | KEN-540-5120K |
| Kod UNSPSC | 27112905 |
| Waga elementu | 55g |
KEN5405120K
WLEWKA MOSIEZNA NASTAWNA 250ml Kennedy
KEN-540-5120K
SM.CK016,20,1ZLNE
Narzędzia Cromwell