Wlewka mosiężna nastawna 500ml Kennedy KEN5405140K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wlewka mosiężna nastawna 500ml Kennedy KEN5405140K
Kennedy KEN-540-5140K
WLEWKA mosiężna nastawna 500ml
KEN-540-5140K
Opis produktu
Wykonane z polietylenu odpornego na olej i chemikalia. Sztywne aplikatory z zamykającym kapturkiem.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140116429 |
| Kod eCl@ss | 21043101 |
| Zakres chwytu | 500 ml |
| Głębokosć całk./opak. | 70 |
| Długość całk./opak. | 235 |
| Waga całkowita | 0.065 |
| Szerokość całk./opak. | 70 |
| Spout Length | 190mm |
| Nr produktu | KEN-540-5140K |
| Kod UNSPSC | 27112905 |
| Waga elementu | 70g |
KEN5405140K
WLEWKA MOSIEZNA NASTAWNA 500ml Kennedy
KEN-540-5140K
SM.CK016,21,2ZLNE
Narzędzia Cromwell