Wózek narzędziowy 3-poziomowy Senator SEN5944030K PRO25
dostępny
Cena regularna:
$221.48
Cena regularna:
$180.07
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy 3-poziomowy Senator SEN5944030K
Senator SEN-594-4030K
SEN5944030K
SM.CK016,450ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140004658 |
| Głębokość całk. | 663 mm |
| Długość całk. | 737 mm |
| Szerokość całk. | 383 mm |
| Sup. Part No. | TC302 |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 3.70 kg |