Wózek narzędziowy 3-szufladowy czerwony Yamoto YMT5940500K YMT-594-0500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 743,50 zł
Cena regularna:
1 417,48 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy 3-szufladowy czerwony Yamoto YMT5940500K YMT-594-0500K
Yamoto YMT-594-0500K
YMT5940500K
KC-016,1299ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wózki z pełnym obciążeniem nie powinny być zbyt często przemieszczane.
3-szufladowe
Wewnętrzne wymiary dolnej szuflady (Szer. x Głęb. x Wys.): 610 x 430 x 355mm.
Wewnętrzne wymiary szuflad (Szer. x Głęb. x Wys.): 3 szt. 590 x 410 x 100mm.
5-szufladowe
Wewnętrzne wymiary szuflad (Szer. x Głęb. x Wys.):
4 szt. 590 x 410 x 100mm. 1 szt. 590 x 410 x 200mm.
7-szufladowe
Wewnętrzne wymiary szuflad (Szer. x Głęb. x Wys.):
4 szt. 590 x 410 x 50mm. 2 szt. 590 x 410 x 100mm. 1 szt. 590 x 410 x 200mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 | 5036140004399 |
| ecl@ss | 21100490 |
| Number of Drawers | 3 |
| Głębokość całkowita | 460 mm |
| Wysokość całkowita | 850 mm |
| Szerokość całk. | 690 mm |
| Oznaczenie | YMT-594-0500K |
| UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 43.0 kg |