Wózek narzędziowy 4-szufladowy Yamoto YMT5942040K YMT-594-2040K PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
2 323,50 zł
Cena regularna:
1 889,02 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy 4-szufladowy Yamoto YMT5942040K YMT-594-2040K
Yamoto YMT-594-2040K
YMT5942040K
SM.CK016,1800ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wymiary całkowite: 770x960x520mm.
2 szuflady ( wewnętrzne): 300x70x440mm.
2 szuflady ( wewnętrzne): 640x70x440mm.
Maksymalne obciążenie: Szuflady: 40kg/szufladę.
Całkowite: 280kg. Komora górna: 675mm x450mm. 2x35mmx470mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140014558 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Głębokość całk. | 500 mm |
| Wysokość całkowita | 960 mm |
| Szerokość całk. | 855 mm |
| Sup. Part No. | YMT-594-2040K |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 53.0 kg |