Wózek narzędziowy warsztatowy na kółkach 7-szufladowy 450kg Kennedy KEN5942320K BF2020
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 013,73 €
Cena regularna:
824,17 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy warsztatowy na kółkach 7-szufladowy 450kg Kennedy KEN5942320K
Kennedy KEN-594-2320K
KEN5942320K
RED-28" 7 DRAWER ROLLER CABINET Kennedy
KEN-594-2320K
SM.CK016,2750ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nasza wysokiej klasy gama produktów - na tyle solidna, aby spełnić wymagania każdego zakładu pracy.
Produkty znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane z myślą o pracownikach przemysłu ciężkiego. Produkty wyposażone są w skrzynie górne o pełnej szerokości oraz pełnej wysokości szafki na kółkach ze stopu aluminium. Wszystkie produkty pokryte są antykorozyjnym i odpornym na działanie rozpuszczalników wykończeniem proszkowym. Wykonane z wytrzymałej stali z wewnętrznymi ścianami oraz wzmocnionymi panelami tylnymi. Wszystkie narożniki są zaokrąglone, aby zapewnić odpowiedni kształt produktu oraz chronić szafkę podczas transportu. Produkty te wyposażone są w szuflady z pełnym wysuwaniem o klasycznym wzorze zapewniające łatwy dostęp. Nasze logo Kennedy zostało umieszczone na pokrywie górnej skrzyni oraz na dolnej szufladzie szafki.
Bezpieczeństwo
Pokrywa górna wyposażona w 2 stalowe rozpórki, które blokują ją w odpowiedniej pozycji - dostępna opcja gazowych teleskopów. Tylny mechanizm blokujący dla dodatkowego bezpieczeństwa.
Łatwość przesuwania produktu
Mocne, ergonomiczne uchwyty boczne (w szafkach na kółkach), pasujące do każdej ze stron szafki. Chromowane rączki boczne z wygodnym uchwytem (skrzynia na narzędzia). Ułatwiają transport produktu. Kółka o średnicy 125 mm z hamulcami, amortyzujące wstrząsy i przystosowane do dużych obciążeń.
Wzór
Antykorozyjne i odporne na działanie rozpuszczalników wykończenie proszkowe zabezpiecza powłokę oraz chroni narzędzia przed zadrapaniami. Dziurkowane boki zwiększają przestrzeń, umożliwiając mocowanie akcesoriów i uchwytów do narzędzi. Narożniki o kącie nachylenia 45° chronią przed uszkodzeniami i pęknięciami podczas przesuwania oraz pozwalają dłużej zachować kształt produktu. Stalowe ściany wewnętrzne dodają stabilności i zwiększają wytrzymałość. Górna, antypoślizgowa mata z 10- milimetrowego tworzywa EVA zapobiega uszkodzeniom i zapewnia ochronę narzędzi. Górna taca z tworzywa ABS dostępna osobno.
Szuflady
Z pełnym wysuwaniem zapewniającym łatwiejszy dostęp. Samozamykacze magnetyczne zabezpieczają szuflady w bezpiecznej pozycji. Indywidualne zatrzaski zapobiegają niespodziewanemu wysunięciu szuflady podczas przesuwania. 2,5-milimetrowe tworzywo EVA wewnątrz szuflady zabezpiecza powłokę oraz chroni narzędzia. Prowadnice kulkowe o szer. 45 mm zapewniają stabilność szuflady oraz płynne otwieranie - nawet pod dużym obciążeniem.
Wózki warsztatowe na kółkach:
5 Szuflada Rozmiar (SxGxW):
1@ 570x400x75mm
4@ 570x400x155mm
7 Szuflada Rozmiar (SxGxW):
5@ 570x400x75mm
2@ 570x400x155mm
Ładowność wszystkich szuflad (ogółem):
Skrzynia na narzędzia: 195 kg.
Szafka na kółkach: 220 kg.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140258563 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Number of Drawers | 7 |
| Głębokość całk. | 530 |
| Długość całkowita | 945 |
| Waga całkowita | 64.5 |
| Szerokość całk. | 770 |
| Supplier Part No. | 5942320K |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 450 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Design | Anti-Rust Resistant Perforated Sides Plastic Corner Bumpers Solvent Resistant Steel Inner Walls |
| Number of Drawers | 7 |
| Numer produktu | BTD-283051Z |
| Typ produktu | Roller Cabinet |
| Waga | 60kg |
| Drawers | 2.5mm EVA Liners 45mm Ball Bearing Slides Auto Return Fully Opening Drawers Individual Latches |
| Drawer Dimensions | (2) 570 x 400 x 155mm (5) 570 x 400 x 75mm |
| Security | Full Height Rear Locking Mechanism Reinforced Lid Fitted with Steel Stays |
| Mobility | Cabinets Should Only Ever Be Pushed Using The Side Handle Bar Roller Cabinets When Loaded Are Not Suitable For Frequent Relocation Set of 4 (2) 125mm ? Casters with Brakes & (2) 125mm ? Casters without Brakes Side Handle To Fit Roller Cabinets |
| Product Range | Industrial Range |
| Product Dimensions in mm | Depth 461mm Height 844mm Width 706mm |
| Replacement Spares To Suit This Product | 10mm Top EVA Mat 2.5mm Drawer Slider 3 x 90° Deg Locks & Key 90° Deg Lock & Key Castors 5" x 2" PP 2 x Fixed 2 x Swivel with Full Brakes Gas Strut Key Blank Metal Lid Stops Set of (2) Side Handle |
| Drawer Load Capacity | kg |