Wybijak zawleczek 7,8mm 5/16" 115 mm tulejowy Kennedy KEN5182192K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybijak zawleczek 115x7,8mm tulejowy 5/16" Kennedy KEN5182192K KEN-518-2192K
- Średnica: 7,8mm, 5/16"
- Długość: 115mm
- Chwyt radełkowany
Do wybijania zawleczek, kołków z łączonych części, celem nowego mocowania. Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Wykonano zgodnie z: BS 3066.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140111332 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 115 |
| Waga całkowita | 0.06 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Point Diameter | 5/16" calowe |
| Point Diameter | 7.8mm |
| Nr produktu | 408 7.8x130mm |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 150g |
SM.CK016,13,7ZLNE