Wysokociśnieniowa pompa do smarów Kennedy KEN5403640K KEN-540-3640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
846,70 zł
Cena regularna:
688,37 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wysokociśnieniowa pompa do smarów Kennedy KEN5403640K KEN-540-3640K
Kennedy KEN-540-3640K
KEN5403640K
GFP/HP-02/PRO HIGH PRESSURE GREASE DISPENSING PUMP Kennedy KEN5403640K
Kennedy KEN-540-3640K
Prosty w obsłudze, ręczny system wysokiego ciśnienia smaru, który zapewnia solidne smarowanie gdzie siła nie jest dostępna. Używany dla czystego smarowania maszyn, sprzętu i środków lokomocji używając smaru zawierającego składnik NLGI2. Pompa ma stalową konstrukcję z głowicą z odlewu aluminium oraz komorę pompującą z solidnej stali. Kompletna z pokrywą beczki, talerzem napędowym, giętkim wężem do smaru o długości 1220mm z zamocowaną profesjonalnie 4–szczękową tuleją łączącą. Do używania z wiaderkiem smaru 12.5 kg. Pompa osiąga ciśnienie do 3500psi (240 bar) i zapewnia wydajność 1.25gm na jeden ruch.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Opis | Grease Dispensing Pump |
| EAN13 Barcode | 5036140072213 |
| Supplier Part No. | 5403640K |
| UNSPSC Code | 40151506 |
| Waga elementu | 4.8 kg |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | L litre ml millilitre |
| Discharge per Stroke | 1.25gm |
| Model, kod produktu | |
| Suitable for Containers | 12.5Kg Grease Pail |
| Waga elementu | 4.9Kg |
| Pump Type | Lever |
| Compatible Fluid | Grease |
| Suction Tube Length | 375 mm |
SM.CK016,462,7ZLNE