Wytaczak S12M CTFPR 11 Indexa IND1066400K MTM-PRO Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
133,62 €
Cena regularna:
108,63 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S12M CTFPR 11 Indexa IND1066400K
Indexa IND-106-6400K
IND1066400K
Nóż wytaczak S12M CTFPR 11 Indexa IND1066400K
IND-106-6400K
SM.CK016,238,2ZLNE
90° kąt przyłożenia,
płytki kwadratowe dodatnie 11°.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90 ° |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 9 mm |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 5.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081390 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 11 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 mm |
| Kształt płytki | Triangle |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1103 |
| Typ płytki | TP-R; TP-N |
| ISO Designation | CTFPR 11 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 16 mm |
| Neck Length (l2) | 25 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.12 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 12 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 11 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Supplier Part No. | 1066400K |
| Typ uchwytu | CTFP |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1103 |
| Numer produktu | S12M-CTFPR11 |
| Typ płytki | TP_N TP_R |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 11 ° stopni |
| Approach Angle | 90 ° stopni |
| ISO Designation | CTFPR 11 |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Typ uchwytu | CTFP |
| Wysokość chwytu (h) | 11mm |
| Długość całkowita (l1) | 150mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | Triangle |
| Cutting Height (h1) | 5.5mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11mm |
| Insert Inscribed Circle | 6.35mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 16mm |
| Średnica chwytu (d) | 12mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 25mm |
| Centre to Cutting Tip | 9mm |