Wytaczak S20S SDUCL 07 Indexa IND1067710K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
353,90 zł
Cena regularna:
287,72 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S20S SDUCL 07 Indexa IND1067710K
Indexa IND-106-7710K
IND1067710K
S20S SDUCL 07 BORING BAR Indexa IND1067710K
IND-106-7710K
SM.CK016,296,2ZLNE
93° kąt przyłożenia, 7° płytka,
55° płytka rombowa dodatnia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 93 ° |
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip (f) | 13 mm |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Cutting Height (h1) | 9 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140283329 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Insert Cutting Edge Length | 7.8 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 mm |
| Kształt płytki | 55° Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0702 |
| Typ płytki | DC_T |
| ISO Designation | S20S SDUCL 07 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 24 mm |
| Neck Length (l2) | 35 mm |
| Number of Bars in Set | |
| Długość całkowita (l1) | 250 mm |
| Waga całkowita | 0.575 |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Średnica chwytu (d) | 20 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 18 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Supplier Part No. | 1067710K |
| Typ uchwytu | SDUC |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0702mm |
| Numer produktu | S20S-SDUCL07 |
| Typ płytki | DC_Tmm |
| Kierunek skrawania | Lewy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 93 ° stopni |
| ISO Designation | S20S SDUCL 07 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw-On |
| Typ uchwytu | DC_T |
| Wysokość chwytu (h) | 18mm |
| Długość całkowita (l1) | 250mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | 55° Rhombic |
| Cutting Height (h1) | 9mm |
| Insert Cutting Edge Length | 7.8mm |
| Insert Inscribed Circle | 6.35mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 24mm |
| Średnica chwytu (d) | 20mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 35mm |
| Centre to Cutting Tip | 13mm |