Wytaczak S25T PWLNR 08 Indexa IND1067334K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
113,23 €
Cena regularna:
92,06 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytaczak S25T PWLNR 08 Indexa IND1067334K
Indexa IND-106-7334K
IND1067334K
Nóż wytaczak S25T PWLNR 08 Indexa IND1067334K
IND-106-7334K
SM.CK016,403,1ZLNE
95° kąt przyłożenia,
80° płytki ujemne ‘trigon’.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 1.09 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1067334K |
| EAN13 Barcode | 5036140081642 |
| Minimum Bore Diameter (D) | 34 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ uchwytu | PWLN |
| Średnica chwytu (d) | 25 mm |
| Długość całk. (l1) | 300 mm |
| Approach Angle | 95 ° |
| Materiał chwytu | Stal |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Typ płytki | WN_G |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Zawarte płytki | None |
| Number of Bars in Set | |
| Insert Shape | Trigon |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Centre to Cutting Tip (f) | 17 mm |
| Neck Length (l2) | 40 mm |
| Cutting Height (h1) | 11.5 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 23 mm |
| Insert Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 8.7 mm |
| Rozmiar płytki | 0804 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0804 |
| Product Number | |
| Typ płytki | WN_G |
| Cutting Direction | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° degree |
| Approach Angle | 95 ° degree |
| ISO Designation | S16R PWLNR 08 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PWLN |
| Wysokość chwytu (h) | 23 mm |
| Długość całk. (l1) | 300 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | Trigon |
| Cutting Height (h1) | 11.5 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 8.7 mm |
| Insert Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Minimum Bore Diameter (D) | 34 mm |
| Średnica chwytu (d) | 25 mm |
| Set Type | Individual Boring Bar |
| Number of Bars in Set | |
| Neck Length (l2) | 40 mm |
| Centre to Cutting Tip | 17 mm |