Wytrzymała torba narzędziowa 460mm/18" 28 kieszeni Kennedy KEN5930940K
dostępny
Cena regularna:
$46.79
Cena regularna:
$38.04
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wytrzymała torba narzędziowa 460mm/18" 28 kieszeni Kennedy KEN5930940K
Kennedy KEN-593-0940K
Wytrzymała Torba narzędziowa 460mm/18", 28 KIESZENI
KEN-593-0940K
Opis produktu
Mocna tkanina o grubości 600 den. Pasek na ramię z regulowaną długością. 11 kieszeni wewnętrznych. 17 kieszeni zewnętrznych. Duży przedział wewnątrz. Pogrubione rączki i pasek. Wytrzymały zamek błyskawiczny.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 270mm |
| Kod EAN13 | 5036140058743 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Wysokość | 250mm |
| Nr produktu | HM01017 |
| Kod UNSPSC | 24111507 |
| Waga elementu | 1.3 kg |
| Szerokość | 470mm |
KEN5930940K
WYTRZYMALA TORBA NARZEDZIOWA 460mm/18", 28 KIESZENI Kennedy
KEN-593-0940K
SM.CK016,95,5ZLNE
Narzędzia Cromwell