Zabezpieczenia krawędzi rogów 60x60x15mm 1000szt. Avon AVN8302250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
60mm x60mm x15mm CLOSED CORNER PROTECTORS (PK-1000) Avon AVN8302250K
Avon AVN-830-2250K
AVN8302250K
60mmx60mmx15mm CLOSED CORNER PROTECTORS (PK-1000) Avon
AVN-830-2250K
SM.CK016,265,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Solidne, plastikowe, zamknięte zabezpieczenia rogów są niedrogim sposobem ochrony wrażliwych rogów podczas transportu. Idealne do użycia w przypadku stołów, biurek, znaków, luster lub mebli itp.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140324695 |
| Supplier Part No. | 8302250K |
| UNSPSC Code | 44102300 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Plastic |
| Wysokość całkowita | 60mm |
| Długość całkowita | 60mm |
| Szerokość całk. | 15mm |
| Typ produktu | Corner Protector |
| Pack Quantity |