Zacisk do belek 3 ton Matlock MTL9411030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
204,28 €
Cena regularna:
166,09 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zacisk do belek 3 ton Matlock MTL9411030K
Matlock MTL-941-1030K
MTL9411030K
3.0 TON BEAM CLAMP C/W CERTIFICATE Matlock
MTL-941-1030K
SM.CK016,478,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zakres ud??wigu 1000 do 5000 KG. Szczęki zaciskające mają na celu zmniejszenie stresu kołnierzy poprzez dystrybucję obciążenia z dala od krawędzi belki. Łatwy montaż z uchwytem gwintowanym. Pasuje do szerokiego zakresu szerokości kołnierzy i belek. Wykonane są zgodnie z normami EN 13155: 2003 + A2: 2009 oraz EC Dyrektywą Rady UE 2006/42 w sprawie zgodności produkcji maszyn.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Capacity | 3000 kg |
| EAN13 Barcode | 5036140238466 |
| Supplier Part No. | 9411030K |
| UNSPSC Code | 31162905 |
| Waga | 11.1 kg |
| Szerokość | 80 - 320 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | 103mm |
| Flange Width | 80 - 320mm |
| Numer produktu | MBC3T |
| Waga | 11.1kg |
| Standard, norma | A2:2009 EC Council Directive 2006/42/EC Machinery compliant. EN 13155:2003 |
| Lifting Capacity/Maximum Load | 3000kg |
| Finish/Colour | Powder Coated Yellow |