Zapasowe dzielniki do małych szuflad 50x29mm 10szt. Senator SEN5939700K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapasowe dzielniki do małych szuflad 50x29mm 10szt. Senator SEN5939700K
Senator SEN-593-9700K
SEN5939700K
ZAPASOWE DZIELNIKI DO MALYCH SZUFLAD 50x29mm (OPAK-10) Senator
SEN-593-9700K
SM.CK016,8,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zapasowe dzielniki do regałów do magazynowania Senator
Zapasowe dzielniki:
KEN-593-9700K - Małe,
KEN-593-9720K - Średnie/Duże.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga całkowita | 0.026 |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| eCl@ss Code | 20130000 |
| Producent | Senator |
| Supplier Part No. | 5939700K |
| EAN13 Barcode | 5036140045057 |
| Waga | 21 g |
| Size | Small 50 x 29mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Finish | Polypropylene |
| Głębokość całk. | 29mm |
| Wysokość całkowita | 50mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Typ produktu | Divider Kits |
| Liczba elementów | 10 szt; elem. |
| Product Material | Plastic |