Zapasowy grot płaski dwustronny 15W 25W Simoniz SPR5673210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DOUBLE FLAT TIP FOR 15W & 25W IRON Simoniz SPR5673210K
Simoniz SPR-567-3210K
SPR5673210K
DOUBLE FLAT TIP FOR 15W & 25W IRON Simoniz
SPR-567-3210K
SM.CK016,11,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zapasowe groty - płaskie dwustronne
Flat = Płaska
Offset = Kątowa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| eCl@ss Code | 21089101 |
| Do użycia z | 15, 25 W |
| Supplier Part No. | SPR-567-3210K |
| Tip Size | 3mm |
| Tip Type | Flat |
| UNSPSC Code | 23271809 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | |
| Długość | mm |
| Numer produktu | LS1311.00.06 |
| Tip Size | 3 |
| Tip Type | Double Flat |