Zapasowy grot płaski dwustronny 75W Simoniz SPR5673260K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DOUBLE FLAT TIP 45 DEG FOR 40W IRON Simoniz SPR5673260K
Simoniz SPR-567-3260K
SPR5673260K
DOUBLE FLAT TIP 45 DEG FOR 40W IRON Simoniz
SPR-567-3260K
SM.CK016,13,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zapasowe groty - płaskie dwustronne
Flat = Płaska
Offset = Kątowa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| eCl@ss Code | 21089101 |
| Do użycia z | 75 W |
| Supplier Part No. | SPR-567-3260K |
| Tip Size | 6mm |
| Tip Type | 45° Offset |
| UNSPSC Code | 23271809 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do użycia z | |
| Długość | mm |
| Numer produktu | LS1411.00.06 |
| Tip Size | 6.0 |
| Tip Type | 45° Offset |