Zapinki PP 12mm pakowe 1000szt. Avon AVN8350710K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapinki PP 12mm pakowe 1000szt. Avon AVN8350710K
12mm SNAP ON SEALS (pudełko 1000) Avon AVN8350710K
Avon AVN-835-0710K
AVN8350710K
KC-016,86,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Snap On: Placed over the overlapping strap ends.
Lap Over: Must be threaded onto strap before tensioning.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 1000 |
| Marka, producent | Avon |
| Opis | Snap on |
| EAN13 | 5036140324800 |
| Długość | 12 mm |
| Oznaczenie | AVN-835-0710K |
| UNSPSC | 31162406 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| Długość całkowita | m metremm |
| Szerokość całk. | 12mm |
| Typ produktu | Strapping Seal |
| Sealing Type | Snap-On |