Zawias łożyskowany płaski 100x75x3mm Matlock MTL9494470K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawias łożyskowany płaski 100x75x3mm Matlock MTL9494470K
Matlock MTL-949-4470K
MTL9494470K
ZAWIAS LOZYSKOWANY PLASKI 100x75x3mm Matlock
MTL-949-4470K
SM.CK016,56ZLNE
Narzędzia Cromwell
525CE
Wykończenie – polerowany mosiądz lub powłoka mosiężna. Jednogodzinna próba ogniowa. Trzpień ze stali nierdzewnej. Kompletny ze śrubami.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140055599 |
| Wysokość | 100 mm |
| Supplier Part No. | 9494470K |
| Grubość | 3 mm |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Szerokość | 75 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | 3mm |
| Długość | 100mm |
| Materiał | Stainless Steel |
| Numer produktu | 14879 |
| Typ produktu | Ball Bearing Butt Hinges |
| Szerokość | 75mm |
| Wykończenie, powłoka | Brass Plated |