Zawias taśmowy średni 12" 2szt. Matlock MTL9497660K MTM
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$33.80
Cena regularna:
$27.48
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawias taśmowy średni 12" 2szt. Matlock MTL9497660K MTL-949-7660K
Matlock MTL-949-7660K
MTL9497660K
ZAWIAS TASMOWY SREDNI 12" (2) Matlock
MTL-949-7660K
Dostarczane w parach. Powszechnie stosowane do podnoszenia pokryw i pułapek.
Wykończenie:
Self-Colour = Kolor własny
Specyfikacja:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Brand | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070363 |
| Finish | Self-Colour |
| Długość | 12" cal |
| Długość | 305 mm |
| Supplier Part No. | 124MPP0300SC |
| UNSPSC Code | 31160000 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Depth | mm millimetre |
| Długość | 305mm 12" cal |
| Materiał | Stal |
| Product Number | 124MPP0300SC |
| Typ produktu | Medium Strap Hinges |
| Szerokość | mm millimetre |
| Finish/Coating | Self Colour |
SM.CK016,75,4ZLNE
Narzędzia Cromwell