Zawias typu T 10" do dużych obciążeń Matlock MTL9497370K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawias typu T 10" do dużych obciążeń Matlock MTL9497370K
Matlock MTL-949-7370K
MTL9497370K
ZAWIAS typu 'T' DO DUZYCH OBCIAZEN 10" (2) Matlock
MTL-949-7370K
SM.CK016,24,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Duże obciążenia: odpowiednie do stosowania przy dużych obciążeniach, takich jak, bramy i drzwi w budynkach mieszkalnych. Grubość materiału do 3 mm
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz
Black = Czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070110 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 10" cal |
| Długość | 254 mm |
| Supplier Part No. | 120-PP0250ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | Up to 3mm |
| Długość | 254mm 10" cal |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | 120-PP0250ZP |
| Typ produktu | Tee Hinges |
| Szerokość | mm |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |