Zegar ścienny 12" sterowany radiem RVC5608 Offis OFI8020520K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Offis Zegar ścienny 12" sterowany radiem RVC5608 OFI8020520K
Offis OFI-802-0520K
OFI8020520K Offis ZEGAR SCIENNY STEROWANY RADIEM RVC5608 12"
Radio Controlled Clocks
Moulded case with silver finish front bezel and glass lens. Stylish 12 hour dial. Radio controlled movement, for accuracy with 1x alkaline AA battery, offering 100% time keeping accuracy and automatic summer/winter time changes.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| EAN13 Barcode | 5036140153219 |
| eCl@ss Code | 27200106 |
| Size | 300mm (12") |
| Supplier Part No. | 8020520K |
| UNSPSC Code | 54111600 |
| WEEE Compliant | Yes |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Silver |
| Numer produktu | RVC5608 |
| Typ | Wall hanging |
| Size | 300mm 12" cal |
| Battery Type | 1 x AA |