Zestaw dłut w zwijanym etui Kennedy KEN5930490K KEN-593-0490K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw dłut w zwijanym etui Kennedy KEN5930490K KEN-593-0490K
Kennedy KEN-593-0490K
KEN5930490K
8 FLAT POCKET WATERPROOFCHISEL ROLL Kennedy
KEN-593-0490K
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140251748 |
| eCl@ss Code | 40019107 |
| Rozmiar | 370 x 490 mm |
| Supplier Part No. | 5930490K |
| UNSPSC Code | 24112403 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Tools |
| Kolor | Red/Black |
| Długość | 370 mm |
| Materiał | PVC |
| Number of Pockets | 8 |
| Model, kod produktu | |
| Type | Tool Rolls |
| Waga | 190g |
| Szerokość | 490 mm |
| Size | 370 x 490 |
| Additional Features | Leather strap and metal buckle Waterproof |
SM.CK016,36ZLNE
Narzędzia Cromwell