Zestaw do gwintowania UNF No.10-3/4" HSS 28szt. ręczny calowy Sherwood SHR0869993K SHR-086-9993K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw do gwintowania No.10-3/4" UNF HSS 28szt. Sherwood SHR0869993K SHR-086-9993K
- Gwintowniki HSS (HSSGT), proste rowki:
- Wstępny: Nr 10x32, 1/4”x28, 5/16”x24, 3/8”x24;
- Zdzierak: 3/4”x16, 7/16”x20, 5/8”x18, 1/2”x20;
- Wykańczak: Nr 10x32, 1/4”x28, 5/16”x24, 3/8”x24.
- Pokrętła do gwintowników typu T: 1/16” - 1/4” i 1/4” - 3/4”.
- Wiertła pod gwinty calowe HSS: 4,1mm, 5,5mm, 6,9mm, 8,5mm, 9,5mm, 11,5mm
- Narzynki okrągłe 1": 1/4”x28, 5/16”x24, 3/8”x24.
- Oprawki do narzynek o średnicy zewnętrznej 1”.
- Narzynki HSS 6-kątne: 7/16”x20, 1/2”x20, 5/8”x18, 3/4”x16.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Szerokości narzynek 6-kątnych | 1.10; 1.10; 1.30; 1.48 |
| Rodzaj narzynek | 6-kątne, okrągłe |
| Kod EAN13 | 5036140185265 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Zawiera | Skrzynka |
| Rodzaj | Gwintownik, wiertło, narzynka |
| Największy rozmiar gwintu | 3/4" |
| Liczba narzynek | 7 |
| Liczba sztuk lub elementów | 28 |
| Liczba gwintowników | 12 |
| Średnica zewnętrzna | 1" |
| Waga całkowita | 4,63kg |
| Najmniejszy rozmiar gwintu | #10 |
| Nr produktu | SHR-086-9993K |
| Normy | BS1127; ISO 529; DIN 1814; DIN 225; BS 328/DIN 338N |
| Wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Materiał gwintowników | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Typ gwintownika; typ gwintu | Proste rowki |
| Rodzaj pokrętła do gwintowników | Proste |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Zakres gwintów | #10 to 3/4" |
| Rodzaj gwintu | UNF |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
SM.CK016,1005ZLNE