Zestaw gwintowników ręcznych 1/8"x28 BSPF HSS calowych Sherwood SHR0852010D PRO20 MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych 1/8"x28 BSPF HSS calowy Sherwood SHR0852010D
Sherwood SHR-085-2010D
SHR0852010D
Zestaw gwintowników ręcznych 1/8"x28 BSPF calowy HSS Sherwood SHR0852010D
SHR-085-2010D
SM.CK016,99,8ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Zestaw 3-sztukowy
Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa | 2B |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140182394 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 15mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 6.30 mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-2010D |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 8.80 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 15mm |
| Rozmiar gwintu | 1/8"x28 |
| Typ gwintu | BSPF |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 26 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 15mm millimetre |
| Średnica chwytu | 8mm millimetre |
| Długość części gwintowej | 15mm millimetre |
| Rozmiar gwintu | 1/8" x28 |
| Liczba elementów | 3 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 6.30mm |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Typ gwintu | BSPF |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |