Zestaw gwintowników ręcznych M22 x1,5 HSS Sherwood SHR0850580D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych M22 x1,5 HSS Sherwood SHR0850580D
Sherwood SHR-085-0580D
SHR0850580D
Zestaw gwintowników ręcznych M22 x1.5 HSS Sherwood SHR0850580D
SHR-085-0580D
SM.CK016,274,9ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Zestaw 3-sztukowy, Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa | 6H |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140181366 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 118mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 12.50 mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-0580D |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 20.50 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 38mm |
| Rozmiar gwintu | M22x1.5 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 86 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 118mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość części gwintowej | 38mm |
| Rozmiar gwintu | M22.0 x 1.50 |
| Liczba elementów | 3 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | mm |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |