Zestaw gwintowników ręcznych M8 x0,75 HSS Sherwood SHR0850395D PRO19-20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych M8 x0,75 HSS Sherwood SHR0850395D
Sherwood SHR-085-0395D
SHR0850395D
KC-016,43,5ZN/SM.[NM]
Zestaw 3-sztukowy, Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 | 5036140179967 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 72mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 6.34 mm |
| Oznaczenie | SHR-085-0395D |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 7.20 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 19mm |
| Rozmiar gwintu | M8x0.75 |
| Standard gwintu | ISO Metric Special Pitch |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 22 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Numer produktu | |
| Liczba elementów | 3 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |