Zestaw kluczy oczkowych 12w1 8-19mm 5/16"-3/4" E-Torx E10-E24 Kennedy KEN5826870K SPC-19
dostępny
Cena regularna:
352,00 zł
Cena regularna:
286,18 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MULTIFIT RATCHET RING REVERSIBLE SPANNER SET 2PC Kennedy KEN5826870K
Kennedy KEN-582-6870K
KEN5826870K
MULTIFIT RATCHET RING REVERSIBLE SPANNER SET 2PC Kennedy
KEN-582-6870K
SM.CK016,190ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dwustronne klucze z grzechotką z 12 rozmiarami każdy. Te klucze pasują do wymiarów śrub w mm, calach i E-TORX, oszczędzając miejsce w skrzynce narzędziowej. Mechanizm dźwigni grzechotki o 72 zębach pozwala na obrót tylko o 5° co pomaga w w trudno dostępnych miejscach. Wykonane z wyskogatunkowej stali chromowo-wanadowej wypolerowanej na lustro, aby uniemożliwić osad oleju czy brudu na kluczach.
Wymiary (każdy klucz): Metryczne
8, 10, 11 i 13mm/5/16” 3/8” 7/16” i 1/2”/E10, E12, E14 i E16
14, 16, 17 i 19mm/9/16” 5/8” 11/16” 3/4”/E18, E20, E22 i E24.
Zestaw 2-sztukowy: po 1 szt. każdego j.w.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140233249 |
| Liczba elementów | 2 |
| Supplier Part No. | 5826870K |
| UNSPSC Code | 27111726 |
| Weight per set | 380 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | mm |
| Size | mm |
| Liczba elementów | 2 |
| Size Range | 8 - 19mm 5/16 - 11/16" cal |
| Spanner Type | Ratchet Spanner |
| Standard, norma | |
| Includes | (2) Spanners Wallet |
| Wykończenie, powłoka | Wykończenie lustrzane |
| Size System | Imperial Metryczny Torx |