Zestaw wierteł No.6-24 do muru i betonu 16szt. Kennedy KEN0555320K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wierteł No.6-24 do muru i betonu 16szt. Kennedy KEN0555320K
Kennedy KEN-055-5320K
KEN0555320K
Zestaw wierteł do muru i betonu No.6-24 (16szt.)
KEN-055-5320K
SM.CK016,75,1ZLNE
Standardowe długości: Nr 6x75, Nr 8x85, Nr 10x85, Nr 10Ax100, Nr 12x100, Nr 16x120, Nr 20x120mm.
7-częściowy - standardowe i średnie: (KEN-055-5170K)
Standardowe długości: Nr 10x85, Nr 12x100, Nr 14x100, Nr 16x120, Nr 20x120.
Średnie długości: Nr 24x150, Nr 26x150mm.
16-częściowy - standardowe i średnie: (KEN-055-5320K)
Standardowe długości: Nr 6x75, Nr 8x85, Nr 10x85, Nr 10Ax100, Nr 14x100, Nr 16x120, Nr 18x120, Nr 20x120.
Średnie długości: Nr 8x150, Nr 10x150, Nr 10Ax150, Nr 14x150, Nr 16x150, Nr 18x150, Nr 20x150, Nr 24x150mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Compatible Drill | Rotary |
| Średnica wiertła | 4; 2x5; 2x5.5; 2x6; 2x7; 2x8; 2x9; 2x10; 13 mm |
| Typ długości wiertła | Standard Length; Medium Length |
| EAN13 Barcode | 5036140001763 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Finish/Coating | Bright |
| Rodzaj rowków | Roll Forged |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 30; 4x45; 2x55; 8x85; 13 mm |
| Materiał | Ostrza węglikowe |
| Długość całk. | 75; 2x85; 2x100; 3x120; 8x150 mm |
| Waga całkowita | 0.555 |
| Średnica chwytu | 3; 4x4.5; 4x6; 6x8; 10 mm |
| Typ chwytu | Straight |
| Standard, norma | DIN 8079 |
| Sup. Part No. | KEN-055-5320K |
| UNSPSC Code | 27112703 |