Zestaw wkrętaków elektrycznych Dual Grip 7szt. Kennedy KEN5728000K KEN-572-8000K
dostępny
Cena regularna:
76,76 €
Cena regularna:
62,40 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wkrętaków elektrycznych Dual Grip 7szt. Kennedy KEN5728000K KEN-572-8000K
Kennedy KEN-572-8000K
Zestaw wkrętaków elektrycznych 'DUAL GRIP' (7szt.)
KEN-572-8000K
Opis produktu
Wkrętaki w pełni izolowane. VDE testowane do 1000V. Ostrze chromowo-wanadowe.Zawartość:
Równoległy: 2.5x75, 4.0x100, 5.5x125, 6.5x150mm.
Krzyżakowy: Nr. 0x60, Nr. 1x80, Nr. 2x100mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140010093 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Liczba elementów | 7 |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 300 |
| Waga całkowita | 0.725 |
| Szerokość całk. | 160 |
| Supplier Part No. | 5728000K |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Waga elementu | 715 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100 125 150 60 75 80 mm |
| Długość całkowita | mm |
| Model, kod produktu | |
| Tip Size | 2.5mm 4.0mm 5.5mm 6.5mm No.0 No.1 No.2 |
| Tip Type | Crosspoint Parallel |
| Liczba elementów | 7 |
| Standard, norma | VDE tested |
KEN5728000K
ZESTAW WKRETAKOW ELEKTRYCZNYCH 'DUAL GRIP' (7 SZT.) Kennedy
KEN-572-8000K
SM.CK016,110ZLNE
Narzędzia Cromwell