Zestaw wyciorów do rur 10szt. Kennedy KEN9069020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
230,40 zł
Cena regularna:
187,32 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wyciorów do rur 10szt. Kennedy KEN9069020K
Kennedy KEN-906-9020K
KEN9069020K
KEN-906-9020K
SM.CK016,128,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zestaw 10-sztukowy
Trzpień 6mm. Do użycia z urządzeniami mechanicznymi.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140149847 |
| eCl@ss Code | 29110202 |
| Liczba elementów | 10 |
| Supplier Part No. | 9069020K |
| UNSPSC Code | 27113002 |
| Waga | 550 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bristle Type | Twist Wire |
| Długość całkowita | 100-120mm |
| Mounting Type | For Use In Power Tools |
| Brush Length | 60-70mm |
| Driving Rod Thread Size | |
| Bristle Material | Stainless Steel Stal |
| Brush Diameter | 15-35mm |