Złączka-zawór dławiący prosty 4mm KFR4 Kennedy KEN2913800K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka-zawór dławiący prosty 4mm KFR4 Kennedy KEN2913800K
Kennedy KEN-291-3800K
KEN2913800K
Złączka zawór dławiący prosty KFR4 4mm Kennedy
KEN-291-3800K
SM.CK016,39,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szybka i prosta metoda wsuwania do węży, lekka kompaktowa konstrukcja, wypróbowany system podtrzymujący przewody, uszczelka gwintu możliwa do ponownego użytku. Konstrukcja wykonana jest z niklowanego mosiądzu, żywicy acetylowej, podtrzymujący pierścień stalowy, uszczelka nitrylowa oraz pierścień z żywicy acetylowej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2913800K |
| EAN13 Barcode | 5036140105355 |
| Model Number | KFR-4 |
| Size | 4 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Długość | m metre |
| Materiał | Brass Stainless Steel |
| Suitable For | |
| Typ | |
| Size | 4mm |
| Standard, norma | |
| Additional Features |