Złączka-zawór dławiący prosty 6mm KFR6 Kennedy KEN2913810K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka-zawór dławiący prosty 6mm KFR6 Kennedy KEN2913810K
Kennedy KEN-291-3810K
KEN2913810K
KC-016,39,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| EAN13 | 5036140105362 |
| Model Number | KFR-6 |
| Rozmiar | 6 mm |
| Oznaczenie | KEN-291-3810K |
| UNSPSC | 40141700 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Długość | m metre |
| Materiał | Brass Stainless Steel |
| Numer produktu | |
| Suitable For | |
| Type | |
| Rozmiar | 6mm |
| Standard, norma | |
| Additional Features |