Znacznik cyfrowy 7 1,5mm Kennedy KEN5605080K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy No.7 1.5mm znacznik KEN5605080K
Kennedy KEN-560-5080K
KEN5605080K Kennedy No.7 1.5mm znacznik
1.5mm Individual Numeric Characters
Font Size 1.5mm
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112305 |
| eCl@ss Code | 21040704 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5605080K |
| EAN13 Barcode | 5036140351295 |
| Numeric Character | No.7 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość znaku | 1.5 mm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Długość całk. | 71 mm |
| Product Number | |
| Set Description | |
| Liczba elementów | 1 |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | Nickel Plated |
| Stamp Type | Hand Stamp |
| Character Description | 7 |
| Impression Letter Type | Positive Indent Low Stress |