Znacznik literowy Z 3mm do numeratora Kennedy KEN5608450K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Znacznik literowy Z 3mm do numeratora Kennedy KEN5608450K
Kennedy KEN-560-8450K
KEN5608450K
LETTER-Z 3mm INTERCHANGEABLE STAMP Kennedy
KEN-560-8450K
SM.CK016,16ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne stemple wykonano jako litery i cyfry znaczników ze stali węglowej z wykańczającą powłoką niklowaną dla wygody użytkownika. Wykonują od 8 do 10 precyzyjnych i jednolitych odcisków za jednym uderzeniem. Odpowiednie dla całej serii
produktów, powszechne zastosowanie w wykonywaniu symboli. W każdym zestawie dołączono szczypczyki do łatwego podnoszenia pojedynczych bloczków czcionek. Moletowany uchwyt oprawy znacznika czcionek posiada przy rączce ochronną tarczę plastikową, co pozwala zmniejszyć siłę uderzenia w momencie chybienia i skierować w bok młotek, dla zapobieżenia przed obrażeniami. Zestaw zawiera także klucz sześciokątny do mocowania śruby zabezpieczającej czcionki oraz 100 innych czcionek znakowych i elementów dystansowych do powszechnego stosowania.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Supplier Part No. | 5608450K |
| Długość całk. | 20 |
| Szerokość całk. | 6 |
| Głębokość całk. | 3 |
| Waga | 0.002 |
| UNSPSC Code | 27112305 |
| eCl@ss Code | 21040704 |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140297340 |
| Character | Z |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość znaku | 3mm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Długość całk. | 19 mm |
| Product Number | |
| Set Description | |
| Liczba elementów | 1 |
| Standard, norma | |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Nickel Plated |
| Stamp Type | Fount Character |
| Character Description | Z |
| Impression Letter Type | Positive Indent |