Czujnik zegarowy 0.5" 0.001" 0-50-0 calowy Kennedy KEN3007100K
dostępny
Cena regularna:
41,58 €
Cena regularna:
33,80 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Podziałka: 0,0001"
- Wyskalowanie: 0-50-0
- Zakres pomiarowy: 0,5"
- Średnica tarczy: 58mm (2.1/4")
- Średnica trzpienia: 6,35mm (1/4")
Czujniki KENNEDY są zaprojektowane dla szerokiego zastosowania i dostępne w dwóch podstawowych wersjach. Z mechanizmem antywstrząsowym i czytelnym 'Easy Read' ustawiaczem na Zero. Wszystkie modele pracują w obu kierunkach. Zawarte w dopasowanym opakowaniu z miejscem na dodatkowe akcesoria. Matowe wykończenie chromowana obudowa czarne oksydowane wskaźniki tolerancji.
Średnica trzpienia 1/4" (6.35mm). Wyposażony w uchwyt z uchem po środku o średnicy 1/4" i trzpień pomiarowy 5/16". Wykonano zgodnie z BS 907.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140106703 |
| Kod eCl@ss | 21170308 |
| Działka | 0.001" |
| Odczyt | 0 - 50 - 0 |
| Zakres | 0.5" |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 440g |
KEN3007100K, KEN-300-7100K