Docisk V100SF szybkomocujący pionowy Indexa IND4431170K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V100SF szybkomocujący pionowy Indexa IND4431170K
Indexa IND-443-1170K
IND4431170K
Docisk szybkomocujący pionowy V100SF INDEXA IND4431170K
IND-443-1170K
KC-016,51,2ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Straight |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140086616 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 90 kg |
| Movement of Bar | 100° stopni |
| Ruch rękojeści | 60° stopni |
| Numer produktu | V90-SF |
| Dostarczany z | Fixed Spindle ( 1/4") |
| Oznaczenie | IND-443-1170K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 170 g |