Drut spawalniczy Mig A180.80mm 5kg Kennedy KEN8871980K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Drut spawalniczy Mig A180.80mm 5kg KEN8871980K
Kennedy KEN-887-1980K
KEN8871980K Kennedy DRUT SPAWALNICZY MIG A180.80mm 5.0KG
Miedziowana elektroda ze stopu krzemowo-manganowego do spawania w osłonie CO2
i gazów mieszanych. Zgodny z BS2901/ 1:1983 A18 i BS EN440 G3 Si1. Do spawania lekkich stali, blach, pojemników, rur, maszyn, konstrukcji w przemyśle samochodowym i okrętowym.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140022645 |
| eCl@ss Code | 21089107 |
| Product Number | A18-080-5.0 |
| Supplier Part No. | 8871980K |
| UNSPSC Code | 23271813 |
| Wire Diameter | 0.8 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Material Type | Mild Steel |
| Product Number | |
| Reel Size | 0.5kg |
| Wire Diameter | 0.8 mm |
| Classifications & approvals | AWS A5.18 ER 70S-6 EN ISO 14341 G3 Si1 |