Gałka magnetyczna 12,7mm Kennedy KEN5538210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gałka magnetyczna fi 12,7mm Kennedy KEN5538210K KEN-553-8210K
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 12,7mm |
| Średnica | 1/2" calowe |
| Średnica | 9,5mm |
| Kod EAN13 | 5036140116931 |
| Głębokosć całk./opak. | 13 |
| Długość całk./opak. | 12 |
| Waga całkowita | 0.007 |
| Szerokość całk./opak. | 13 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga dla 100szt. | 0,87 kg |
KEN5538210K
GALKA MAGNETYCZNA 12.7mm DIA Kennedy
KEN-553-8210K
SM.CK016,9,4ZLNE
Narzędzia Cromwell